West-End studios
West-end Instagram West-end Facebook

Prøver på teateret - THE HOLY CIRCUS 2019

image

Sommerforestillingen HOLY CIRCUS spilles på folketeateret søndag 2 juni.
Billetter er i salg. 
Det spilles 2 forestillinger, en kl 13.00 og en kl 17.00. (NB: Noen av partiene er fordelt på de to forestillingen og spiller kun en hver.)

 

Uke 22:
Det er viktig at alle møter i god tid til prøvene starter. Senest 15 min før.
Man må være klar til prøvestart på oppsatt tidspunkt. 


TORSDAG 30 mai: 
Alle klasser går som normalt på West End. 
(Musikal 1 og 3 har klassen sin på Folketeateret.)

 

FREDAG 31 mai:  PÅ FOLKETEATERET (Oppmøte ved fontenen i Folketeaterpassasjon)
9.00-15.30   Gjennomkjøring 1 AKT (spesifisert under)

9.00-11.00 Bolk 1 - KLOSTERSKOLEN
De som er med i denne bolken:
Jazz 3/4 tors
Musikal 1
Jazz 1
Jazz 1/2
Ballett 4

+ Foreldre i åpning
+ Maren
+ Ane Marit
+ Michelle

(Margarinfabrikken tirsdag / torsdag (løver) er med i denne bolken, men skal IKKE møte denne dagen)


11.00-13.00 Bolk 2 del 1 - PÅ SIRKUSET
De som er med i denne bolken:
Musikal 4
Musikal mini 7-9 år tor
Musikal mini 8-10 år ons
Sang 1
Moderne 1
Jazz 4
Ballett 3

+ Maren
+ Jesper
+ Helena


13.00-14.30 Bolk 2 del 2 - PÅ SIRKUSET
De som er med i denne bolken:
Stepp 1
Stepp 2
Moderne 3
Sang og drama 2
Musikal 4

+ Maren
+ Jesper
+ Helena

(Musikal MINI 6-7 ons / 6-8 lør (akrobatklovner) er med i denne bolken, men skal IKKE møte denne dagen)



14.30-15.30 Bolk 3 - OPPRØR PÅ KLOSTERSKOLEN
De som er med i denne bolken:
Jazz 3+
Musikal 2
Ballett 1

+ Ane Marit


15.30-21.30  Gjennomkjøring 2 AKT (spesifisert under)

15.30-17.30 Bolk 4 - UTENFOR KLOSTERET
De som er med i denne bolken:
Jazz 4
Jazz 3/4 man
Musikal 6
Jazz 2
Jazz 2/3
Musikal 5

+ Ane Marit
+ Ella
+ Hedda
+ Thelma


(Musikal MINI 4-5 ons / 3-5 lørdag (fugler) er med i denne bolken, men skal IKKE møte denne dagen)

17.30-19.30 Bolk 5 - UTENFOR SIRKUSET
De som er med i denne bolken:
Ballett 2
Sang og drama 1
Musikal mini 9-11 år lørdag
Moderne 2
Jazz 5 man
Musikal 3

(Barneballett 4-5 år / 6-8 år (sirkushester) er med i denne bolken, men skal IKKE møte denne dagen)


19.30-21.30 Bolk 6 - SIRKUS SHOW
De som er med i denne bolken:
Stepp 3
Sang 2
Verdens sterkeste menn
Modserne voksen
Jazz 3
Musikal 5
Musikal 6

+ Jesper
+ Ane Marit
+ Maren
+ Luna

 

LØRDAG 1 juni: PÅ FOLKETEATERET (Oppmøte ved fontenen i Folketeaterpassasjon)
10.00-12.30 Generalprøve for småbarn
 (spesifisert under)

10.00-11.15 Forestilling kl 13.00: 
                   Musikal mini 4-5 år på onsdag (Fugler) + Embla og Julie
                   Margarinfabrikken TIRSDAG (Løver) + hjelpere fra musikal 1
                   Barneballett 4-5 år (Sirkushester) + Thea, Iben og Eva
                   Musikal mini 6-7 år onsdag (Akrobatklovner) + Luna, Avigail, Henriette, Judit fra musikal 4 

11.15-12.30 Forestilling kl 17.00:
                   Musikal mini 4-5 år på lørdag (Fugler) + Embla og Julie
                   Margarinfabrikken TORSDAG (Løver) + hjelpere fra musikal 1
                   Barneballett 6-8 år (Sirkushester) + Thea, Iben og Eva
                   Musikal mini 6-8 år lørdag (Akrobatklovner)  + Luna, Avigail, Henriette, Judit fra musikal 4 og Lotte og Lilly

                    

13.00-14.30 De som KUN er med på forestilling kl 13.00 (+ de som er med i deres nummer): 
                     Musikal MINI 7-9 år torsdag + Sang 1 + Billettselgere fra musikal 4
                     Sang og drama 1 
                     Jazz 1 (+ Abedissen)
                     Jazz 2 (+Hedda, Thelma, Ella)

15.00-16.00 Finalenummer - ALLE
                    (ikke de yngste som hadde generalprøve mellom kl 10 og 12.30 tidligere på dagen)

16.00-17.00 Klargjøring til generalprøve

17.00 – ca 20.30 Generalprøve for forestilling kl 17.00
                            (De som ikke er med på forestilling kl 17.00 kan gjerne se på i salen.)


21.00  Henting av barn ved sceneinngang. (Som er rett ved fontenen.)

 

SØNDAG 2 juniPÅ FOLKETEATERET


13.00 FØRSTE FORESTILLING (oppmøte senest kl 12.00)
Forestillingen varer i 2 timer pluss pause.

17.00 ANDRE FORESTILLING (oppmøte senest kl 16.00)
Forestillingen varer i 2 timer pluss pause.

 

 

 

Tilbake til EVENTS